Pracownik biura obsługi klienta

PROFMETKOL SP. Z O.O.

PROF-MET-KOL, uznany dostawca metali i stali nierdzewnej, do swojego zespołu poszukuje Pracownika biura obsługi klienta. Idealnym kandydatem jest osoba z doświadczeniem w sprzedaży, posiadająca silne umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania długotrwałych relacji z klientami.

Lokalizacja: Słupno, koło Radzymina
Stanowisko: Pracownik biura obsługi klienta

Obowiązki na stanowisku:

  • Utrzymanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • Pozyskiwanie, budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami i rozwój sprzedaży z nimi
  • Pozyskiwanie zleceń na usługi produkcyjne
  • Rozpoznawanie nowych możliwości biznesowych w obszarze sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku usług
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Negocjacje z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi firmy.

Profil kandydata:

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klientów i budowania długotrwałych relacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zniżki na pakiet benefitów pozapłacowych, takie jak opieka medyczna, karta Multisport
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwijania kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@profmetkol.pl