Specjalista ds zakupów

Specjalista ds. zakupów

Zadania:

- utrzymywanie właściwego poziomu asortymentów w zakresie powierzonej grupy asortymentowej,

- generowanie i obsługa zamówień w zakresie powierzonej grupy asortymentowej,

- czuwanie nad poprawnością i terminowością realizowanych zamówień,

- koordynowanie realizacji zleconych zadań wewnątrz firmy,

- weryfikacja potwierdzeń zamówień,

- praca z bieżącymi dokumentami generowanymi w dziale zakupów,

- koordynowanie zleceń transportowych,

- współpraca z firmami transportowymi.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w dziale zakupów,

- znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie wyższe,
- samodzielność,
-  dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- dobra znajomość obsługi komputera,

- umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w sektorze zakupów produktów branży metali

- znajomość zasad Incoterms.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- narzędzia umożliwiające efektywną pracę,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę stacjonarną w biurze,

- dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport

Cv proszę przesyłać na adres: praca@profmetkol.pl